Головна Про організацію Новини Фотогалерея Відео Приєднатися Контакти

 
      Головне меню

Підписка на новини
Ваш e-mail
Керівництво

Мельник Ігор Любомирович, Голова організації

Народився 10 липня 1984 року в місті Сєвєромуйськ Бурятської автономної республіки.

1991 року, після набуття Україною незалежності, разом із родиною переїхав на батьківщину для постійного проживання.

2002 року завершив навчання в гімназії міста Долина Івано-Франківської обл. 2007 року закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка з відзнакою, здобувши кваліфікацію магістра психології.

Під час навчання в Університеті активно займався громадською діяльністю: у 2004 році очолив Студентське братство Святого Володимира в Університеті ім. Шевченка та проводив у стінах alma mater роботу зі студентами, що ґрунтувалась на патріотичному вихованні молоді; 2004 року був одним із координаторів Громадської організації “Чорна Пора”, що мала на меті організацію та контроль демократичних виборів Президента України, а також викриття порушень і фальсифікацій під час безпосереднього голосування виборців; 2007 року вступив до Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Українська Народна Молодь”.

З 2008 року був заступником Голови ВМГО «УНМ». Протягом 2008-2015 років координував всеукраїнські проекти організації.

6 березня 2016 року Всеукраїнською конференцією обраний керівником організації.


Ткачук Захар Михайлович, заступник Голови

1989 року народження, м. Луцьк, закінчив 4 гімназію, математично-природничий клас, Волинський центр спорту туризму і екскурсій, ВНУ ім. Лесі Українки, економіст регіонального призначення, вчитель економічної географії, голова Волинського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Українська Народна Молодь», громадський і політичний діяч.

Очолює спілку організацій Волині "Молодіжна Платформа".