Головна Про організацію Новини Фотогалерея Відео Приєднатися Контакти

 
      Головне меню

Підписка на новини
Ваш e-mail
Члени УНМ про організацію
 • "Я - ровесник української незалежності, народжений 1991 року. Саме на нашому поколінні лежить велика й почесна відповідальність - дати відповідь на питання: якою бути Українській державі? Я взявся до роботи в Українській Народній Молоді, бо обираю сильну Україну, сучасну Україну, заможну Україну, - таку Україну я творю в УНМ разом зі своїми друзями."

  Йосип Шахайда, Закарпатська обласна організація

 • "Я вступив до Української Народної Молоді, бо завжди посідав активну громадянську позицію. Сьогодні, коли в молодій вільній Україні перед молоддю відкрилася безліч шляхів для самореалізації, не можна впустити свій шанс, не можна стояти осторонь змін. Я тут, бо хочу брати участь у вирішенні долі своєї країни. Я тут, щоб боротися за права людини, за національну пам’ять, за чисте навколишнє середовище. Я тут, бо хочу зростати особисто й приносити користь моїй державі!"

  Павло Зуб’юк, Київська міська організація

  "До Чернігівської обласної організації я прийшла на запрошення друга й одразу захопилася роботою. В УНМ я почуваюся як удома, тут є команда розумних, надійних, креативних людей, які так само прагнуть змін. Я завжди охоче допомагаю в проведенні всіх акцій, бо робота в організації - це не стільки праця, скільки задоволення від спілкування, від пізнання нового, від усвідомлення того, які важливі для суспільства речі ми робимо сьогодні."

  Леся Подде, Чернігівська обласна організація

 • "Мені дуже прикро, що вважають, ніби молодь на Сході не національно свідома, байдужа до долі України. Я можу з гордістю сказати, що я - патріот своєї країни, і саме тому я приєднався до Донецької обласної організації. За 2 роки в Українській Народній Молоді я встиг здобути досвід, який ні з чим не можна порівняти, знайшов багатьох вірних друзів, зміг утілити в життя кілька власних проектів. Я щасливий, що зі мною ак багато однодумців. Разом ми - велика сила, яка змінює світ на краще!"

  Сергій Глига, Донецька обласна організація


 •